Як оцінюють срібло в ломбарді ®

Виникли фінансові труднощі, а банки відмовляють у кредиті або морочать голову паперовою тяганиною? Оптимальним рішенням у такому разі стане продаж або закладання дорогоцінного металу для отримання позики. 

Скільки ж коштує 1 г срібла в ломбарді та яку суму можна взяти в борг? Ціна може змінюватися залежно від ринкових умов та визначається також пробою сплаву. Скористайтеся послугами компанії «Золота Скриня» та здайте прикраси на вигідних умовах. Незалежно від того, берете ви позику чи продаєте ювелірний виріб, гроші отримаєте одразу після його оцінки. Тільки в першому варіанті прикраса залишається на зберіганні в ломбарді та видається після погашення кредиту. Розкажемо, як саме оцінюються коштовності та які складові формують загальну суму позики.

Критерії оцінки ювелірних прикрас

Процедура підрахунку вартості виробу фахівцем у ломбарді займає не більш ніж 15 хвилин. Однак ви можете дізнатися приблизну вартість ювелірного виробу самостійно. Перейдіть за посиланням https://zslombard.com.ua/ocenka-serebra, оберіть вкладку «Калькулятор» та заповніть просту онлайн-форму, аби попередньо зорієнтуватися в розцінках. Порахуймо разом, скільки коштуватиме срібна біжутерія.

Проба

Спочатку подивіться на пробу прикраси: вона має бути 875-ю чи 925-ю. Якщо на ювелірному виробі ви не знайшли жодних цифр, не переймайтеся. На тонких прикрасах малої ваги пробу не ставлять, тому що механічне таврування може пошкодити їхню цілісність. У такому разі необхідну інформацію можна відшукати в паспорті коштовності.

Відмінність між 875-ю та 925-ю пробою полягає у відсотковому співвідношенні срібла й домішок у сплаві. Тавро вказує, що у прикрасі міститься 87,5% або 92,5% чистого дорогоцінного металу відповідно. Тож за вироби 925-ї проби ви отримаєте більше грошей, хоча різниця невелика — приблизно 50 копійок на 1 г.

Загальний стан

Якщо клієнт не викупає прикрасу в зазначений термін, ломбард має її реалізувати, щоб покрити витрати на позику. Тож зовнішній (товарний) вигляд срібного браслета, сережок, кулона чи ланцюжка дуже важливий для оцінки.

Найбільше коштуватимуть дорогоцінності 1-ї категорії. У них відсутні жодні дефекти, вони мають такий вигляд, ніби їх щойно дістали з вітрини ювелірної крамниці. Трохи дешевші вироби 2-ї категорії — у гарному стані, без істотних дефектів, але зі слідами регулярного носіння. Найменшу суму в ломбарді запропонують за прикрасу 3-ї категорії — пошкоджену чи деформовану.

Наявність вставки

Ювелірні вироби з напівдорогоцінним камінням цінуються значно вище. Біжутерію часто прикрашають бурштином, хризолітами, цитринами, опалами, топазами, аметистами, кварцом. Загальна оцінка вартості коштовності залежить від розмірів та кількості вставок. Одними з найдорожчих срібних прикрас вважаються вироби з гранатом. А от популярні фіаніти, так схожі на справжні діаманти, високо не оцінять.

Вага

Вага відіграє визначальну роль тільки тоді, коли ви здаєте лом срібла. Для цілої прикраси це лише один із ключових факторів оцінки. Звісно, що більше грамів у коштовності, то вона дорожче.

Що ще впливає на суму позики

Якщо ви принесли срібний виріб до ломбарду «Золота Скриня», сума позики також залежатиме від вашого статусу як клієнта установи:

  • новий;

  • базовий;

  • мінімальний.

Позичальники з незадовільною кредитною історією та низькою вірогідністю викупу застави отримають менше, ніж ті, хто звернувся до ломбарду вперше чи вже мав успішний досвід співпраці з компанією.

Зверніть увагу й на термін кредитування. Він впливає не на ту суму, яку видадуть після оцінки, а на викуп. Ви можете взяти позику на строк від 1 до 30 днів. Що довше ви користуєтеся грошима ломбарду, то більшою буде сума, яку потрібно віддати за повернення прикраси.

Ломбард «Золота Скриня»: переваги співпраці

Компанія «Золота Скриня» пропонує чесні й вигідні умови кредитування та швидке обслуговування. Щоб отримати позику в банку, необхідно спочатку зібрати купу документів, а в ломбарді знадобиться лише паспорт або будь-яке інше посвідчення особи. У відділеннях установи не буває черг: вам не доведеться чекати, доки фахівець звільниться. До того ж банк може відмовити у кредиті з надуманого приводу. В «Золотій Скрині» клієнт гарантовано отримає позику під заставу срібної прикраси. Ваші коштовності будуть зберігатися в належних умовах у повній безпеці.

А ще ломбард «Золота Скриня» пропонує найвищу ціну за 1 г срібла в Україні. Гроші видаються одразу після оцінки дорогоцінності фахівцями.

Похожие новости

Реєстрація фірми в Польщі ®

Сучасні мікрохвильовки: незамінний помічник у кожній кухні ®

Традиційні та сучасні методи гравіювання на нагородах ®