Контракт на 500 миллионов гривен и государственные награды. Президент поздравил “Турбоатом” с 85-летием

Автор АТН

Свое приветственное слово по случаю 85-летия гиганта машиностроения – завода “Турбоатом” Петр Порошенко начал с упоминания о 2014 годе. Когда город был на грани войны, промышленность стагнировала, а Россия хотела поставить на колени Украину, закрыв рынки сбыта. 
Петр Порошенко, Президент Украины:
Самовіддана праця, високий фаховий рівень працівників заводу і ті зміни, які відбуваються на заводі вражають і за це треба платити високу ціну. Не лише для всіх споживачів Росії намагалися поставити хрест на продукції “Турбоатома”, “Елетроважмашу” та інших харківських виробництв.

По словам президента, НАЭК “Энергоатом” и “Турбоатом” сегодня заключат контракт на 500 миллионов гривен. Деньги придут в Харьков. Будет обеспечен рост промышленности и выход на самые мощные рынки ЕС “,  – пообещал Порошенко. 
Петр Порошенко, Президент Украины: 
 Не треба вже більше купляти на російському ринку. Тоді коли вони у будь-який момент можуть перекрити, як зробили в 15 році з російським газом, з комплектуючими для машинобудівного комплексу України, ми сьогодні самі це виробляємо і нікому не дозволимо диктувати нам умови.

После выступления Порошенко наградил государственными наградами лучших работников “Турбоатома”.

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше