Від трейдингу до стейкінгу: інструменти для заробітку на криптовалюті в одному місці ®

Про криптовалюти зараз знає кожен: не всі поки що розуміють принцип їх роботи, проте вартість деяких токенів вражає. Нинішня ціна біткоїна перевищувала на піку показник в 73000 доларів, і це не межа. При цьому вартість монети у 2011 році складала всього 1 долар.

Звісно, траплялися і просідання курсу, проте після кожного нового циклу цифрове золото било історичні рекорди. Навіть при нинішній вартості (близько 60 тис. доларів на середину 2024 року) купити монет усе більше. Адже за прогнозами деяких експертів через рік він коштуватиме в 3-4 рази дорожче, а до 2030 року ціна може скласти 1 млн за 1 ВТС!

Головні правила для тих, хто бажає заробити на криптовалютах

Заробіток на крипті – хороший спосіб швидкого збагачення, який між тим пов’язаний із надзвичайним ризиком. Можна як швидко заробити, так і втратити все. Багато що залежить від навичок, уміння аналізувати ситуацію на крипторинку та робити прогнози.

Ситуація на криптовалютному ринку швидко змінюється: протягом кількох годин можливі злети та падіння курсу. Щоб не втратити власні заощадження, необхідно дотримуватися наступних правил:

  • не можна вкладати суму, яку страшно втратити (тільки частина коштів – 1-10% від власних накопичень);
  • у жодному випадку не можна ризикувати позиченими коштами (це не принесе нічого, крім фінансових втрат);
  • інвестиційний портфель має бути диверсифікованим (не варто вкладати всю наявну суму тільки в одну криптовалюту).

Звісно, ці рекомендації не застрахують на 100% від втрати, проте мінімізують їх.

Інструменти заробітку на ринку криптовалют

Існує маса способів, як потрапити на ринок криптовалют та отримати з цього прибуток. Першим способом був майнінг, але зараз майже неможливо добути цінні токени в домашніх умовах: необхідне дуже дороге обладнання. Проте навіть зараз існують способи, які не потребують вкладень. Серед можливих варіантів збагатитися на крипті:

  • аірдропи – отримання монет платформи без необхідності вкладення власних коштів за виконання певних завдань (репост, підписка, створення контенту);
  • інвестування в криптовалютний проєкт (вкладення в певну перспективну монету з очікуванням зростання її курсу протягом кількох років);
  • трейдинг – отримання прибутку шляхом короткострокових та середньострокових змін вартості активу;
  • арбітраж – отримання прибутку через різницю ціни певної криптовалюти на різних платформах;
  • стейкінг – покупка та утримання певної суми на своїх рахунках за винагороду від біржі або проєкту;
  • інвестування у NFT (невзаємозамінні токени, які можуть зрости в ціні за певних обставин) та інші.

Звісно, кожен із вищевказаних варіантів пропонує різний прибуток. Наприклад, розраховувати тільки на аірдропи не варто: багато на цьому можна заробити лише за вдалого збігу обставин.

На щастя, можна спробувати освоїти для себе деякі з методів у тестовому режимі. Тобто користувач не вкладає кошти, а вчиться основам, користуючись віртуальними монетами. Зрозумівши всі особливості роботи та отримавши знання, можна спробувати інвестувати в крипту реальні кошти.   

Похожие новости

Реєстрація фірми в Польщі ®

Сучасні мікрохвильовки: незамінний помічник у кожній кухні ®

Традиційні та сучасні методи гравіювання на нагородах ®