Шурма: ТВ исказило причину моего отъезда из Харькова

3757 просмотров
4 комментария

Экс-заместитель председателя Харьковской облгосадминистрации Игорь Шурма дал интервью изданию Главком, в котором заявил, что телеканалы несколько неправдиво пояснили причины его отъезда из города.

Ігорю Михайловичу, своє звільнення з посади заступника голови Харківської облдержадміністрації на прес-конференції ви пояснили особистими причинами. Але не надто віриться, що на нього не вплинули події останніх місяців в країні, на Майдані, та й, звісно, безпосередньо в Харкові. Що насправді змусило покинути посаду?

Мою прес-конференцію подали так, як вигідно комусь. На ній я сказав, що основною причиною є особистісна ситуація, яка пов’язана з батьками і дружиною, яка знаходиться біля них. Але те, що я поїхав до Львова, а не просто кудись ближче, - це є моя громадянська позиція. В відеосюжетах це вирізали. Не всім це вигідно показувати.

Чому? І поясніть трохи докладніше свою позицію.

У мене двадцять років стажу держслужби. Я пройшов всі щаблі, був депутатом в Верховній Раді, радником працював, заступником мера, губернатора. Я багато цікавого міг би сказати про мою роботу в Харкові, і про мій від’їзд, і про мої погляди на цю ситуацію, але я переконаний, що зараз цього неможна робити. Зараз не є найкращий для цього час. Давайте трохи почекаємо… Не варто дратувати людей ні з одного, ні з іншого боку.

Чи комфортно вам було працювати під керівництвом Михайла Добкіна? Ви знайомі багато років, обидва - вихідці з СДПУ(о). Зараз він вже екс-губернатор. Заявив, що буде балотуватися у президенти. Ви проголосуєте за нього?

Це якраз те, про що я не хочу зараз говорити. Не хочу сьогодні, принаймні, ставити акценти, які могли б когось потішити чи роздратувати.

Напомним, Главное уже писало, что по нашей собственной информации, одной из причин, побудивших Шурму покинуть Харьков, стал конфликт с экс-губернатором Михаилом Добкиным, вызванный сепаратизмом последнего.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Телекомпании "АТН" требуется телеоператор.Тел.: 7140-170, 7142-150                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперпоступление                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                          Продам квартиры в центре. "Лазурный". 0673607788. 0503607788.                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.