Харьковский футбольный клуб "Гелиос" выставил ультиматум президенту ПФЛ

205 просмотров

Харьковский "Гелиос" может отказаться от участия в первенстве Украины по футболу в первой лиге сезона 2016-17 годов.

Официальный сайт "Гелиоса" разместил открытое письмо следующего содержания:

Президенту ПФЛ України

 

Членам Виконкому ФФУ

 

Футбольний клуб "Геліос" (м.Харків) має повідомити Вам, що у разі затвердження рішення XXV Конференції Професіональної футбольної ліги України про необгрунтоване розширення складу команд участниць першої ліги сезону 2016/2017 рр. з 16-ти клубів, як це передбачалось Регламентом попереднього сезону 2015/2016 рр., до 18-ти клубів, від залишає за собою право припинити свої виступи у змаганнях ПФЛ та не виходити на старт нового сезону 2016/2017 рр. серед клубів першої ліги.

Ми, футбольний клуб "Геліос", вважаємо, що маємо зробити саме такий крок, адже, по-перше, XXV Конференція ПФЛ прийняла рішення про розширення першої ліги в обхід усіх Регламентних норм проведення змагань серед клубів ПФЛ. А, по-друге, з боку керівництва та адміністрації ПФЛ у розгляді данного питання має місце наявність некорпоративної поведінки та повне нехтування інтересами переважної більшості клубів. Нагадаємо, що одразу 10 клубів першої ліги ПФЛ відкрито виступають проти розширення ліги, але таке їх бажання з боку Професіональної футбольної ліги України залишається без підтримки та належної уваги.

 

З повагою,

Президент ФК "Геліос" м.Харків                              О.М.Гельштейн

Раздел:

Теги:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.