56 підозрюваних у причетності до ДРГ та пропаганді затримала харківська поліція за добу

Автор Галина Шподарева

Працівники харківської поліції опрацювали за добу 1034 повідомлення про правопорушення та події.

Особовим складом ГУНП в Харківській області за підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та у проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів доставлені для перевірки 56 осіб.

З метою недопущення потрапляння у населені пункти нелегальної зброї та наркотичних речовин на блокпостах правоохоронці спільно з військовослужбовцями перевірили 1580 транспортних засобів.

Поліцейські склали 14 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху: 3 – за керування автомобілями у стані сп’яніння, 7 – за керування автомобілями без відповідних документів, 4 – за перевищення швидкості.

На звільнених територіях співробітники поліції забезпечують публічну безпеку та порядок. Відновили свою роботу підрозділи поліції на звільнених територіях.  Співробітники поліції забезпечують публічну безпеку та порядок на 9 напрямках деокупації: Балаклійському, Куп’янському, Ізюмському, Золочівському, Липецькому, Вовчанському, Чугуївському, Великобурлуцькому, Борівському.

Слідчими підрозділами Національної поліції України здійснюються заходи щодо реєстрації воєнних злочинів у звільнених населених пунктах. Всього з початку деокупаційних заходів зареєстровано 5728 воєнних злочинів, з яких  найбільше 5170 – за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та 492 – за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.           

Про факти смерті або поранення людей, обстріли або розкрадання майна, позбавлення волі або вчинення насильницьких дій чи катувань, пограбування, незаконне заволодіння транспортними засобами, інформацію про осіб, поведінка яких викликає підозру та які діють в інтересах противника, колаборантів, вербувальників, корегувальників, спостерігачів та про будь-які інші злочини або події ви можете цілодобово повідомляти на «гарячу» лінію 102, до чергової частини Головного управління Національної поліції в Харківській області за телефоном 0503022044 або через чат-бот @Kharkiv102_bot.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше