Електротрансформатор та виробниче підприємство: куди поцілили окупанти в Холодногірському районі

Автор Галина Шподарева

За добу з 27 по 28 вересня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 26 оперативних виїздів, з яких:

  • 9 – на ліквідацію пожеж, з яких 4 пов’язаних з веденням бойових дій;
  • 2 – на аварійно-рятувальні роботи;
  • 8 – для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам,
  • 7 – інші виїзди.

Пожежі, спричинені влучанням ворожих боєприпасів, трапились: дві у  Холодногірському районі Харкова та по одній – у Чкалівській та Вовчанській територіальних громадах. Горіли об’єкт агропромислового комплексу, гаражний кооператив, промисловий та енергетичний об’єкти.

Близько 21:00 по Харкову було нанесено чергового ракетного удару. 3 ракети потрапили в інфраструктурні об’єкти, що розташовані в Холодногірському районі. На них виникло 2 пожежі.

В одному з випадків горів електричний трансформатор на площі 20 кв. метрів. Загоряння локалізували силами 2-х оперативних підрозділів ДСНС о 21:25 та ліквідували о 21:38.

В другому випадку ракети зруйнували будівлю виробничого підприємства, котра загорілась. Площа пожежі склала 300 кв. метрів. На її ліквідацію було направлено 6 пожежно-рятувальних підрозділів. На щастя в обох випадках обійшлося без жертв та постраждалих.

У містах Ізюм і Куп‘янськ, а також селищі Коротич Харківського району рятувальники забезпечували населення питною та технічною водою. Загалом  за допомогою цистерн до людей доставили біля 44 т води, у т.ч. 10 т питної.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби  вилучено та знешкоджено 1547 вибухонебезпечних предметів.

Електротрансформатор та виробниче підприємство: куди поцілили окупанти в Холодногірському районі 5

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше