Харківський фігурист та його партнерка з Одеси взяли «золото» на міжнародних змаганнях

З 27 листопада по 2 грудня в Стамбулі відбувся міжнародний турнір з фігурного катання Bosphorus Cup.

Золоту медаль у змаганнях серед юніорів вибороли харківський спортсмен Артем Коваль та одеситка Ірина Підгайна, повідомили в Харківській ОВА.

В танцях на льоду український дует лідирував вже після ритмічного танцю та, чисто виконавши усі елементи у довільному танці, впевнено посів перше місце з результатом 158,59 бала у сумі за дві програми.

Друге місце було за спортсменами з Чехії (144,26 бала), а бронзова нагорода дісталася турецьким фігуристам (141,75 бала).