Пропагандистська діяльність та причетність до ДРГ: харківська поліція затримала 90 підозрюваних за добу

Автор Галина Шподарева

Протягом минулої доби поліцейські Харківщини відреагували на 1369 звернень громадян про правопорушення

З метою недопущення потрапляння до регіону нелегальної зброї та наркотичних речовин на блокпостах правоохоронці спільно з військовослужбовцями перевірили понад 3800 транспортних засобів.

Особовим складом ГУНП в Харківській області за підозрою у причетності до диверсійно-розвідувальних груп та у проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів доставлено для перевірки 90 осіб.

Відновили свою роботу підрозділи поліції на звільнених територіях.  Співробітниками поліції забезпечується публічна безпека та порядок на 9 напрямках деокупації: Балаклійському, Куп’янському, Ізюмському, Золочівському, Липецькому, Вовчанському, Чугуївському, Великобурлуцькому, Борівському.

Слідчими підрозділами Національної поліції України здійснюються заходи щодо реєстрації воєнних злочинів у звільнених населених пунктах. Всього з початку деокупаційних заходів зареєстровано 3535 воєнних злочинів, з яких  найбільше за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) – 3127 та за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України – 350. 

Про факти смерті або поранення людей, обстріли або розкрадання майна, позбавлення волі або вчинення насильницьких дій чи катувань, пограбування, незаконне заволодіння транспортними засобами, інформацію про осіб, поведінка яких викликає підозру та які діють в інтересах противника, колаборантів, вербувальників, корегувальників, спостерігачів та про будь-які інші злочини або події ви можете цілодобово повідомляти на «гарячу» лінію «102», до чергової частини Головного управління Національної поліції в Харківській області за телефоном 0503022044 або через чат-бот @Kharkiv102_bot.

Пропагандистська діяльність та причетність до ДРГ: харківська поліція затримала 90 підозрюваних за добу 7

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше