За добу на Харківщині через обстріли сталося 5 пожеж: одна людина загинула

Автор Галина Шподарева

За добу з 11 по 12 травня рятувальники здійснили 36 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж – 27, у тому числі пожеж, спричинених обстрілами – 5, пожеж, що сталися з інших причин – 22; також 6 раз для проведення аварійно-рятувальних робіт, 3 – для надання допомоги населенню.Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 5 виїздів на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїздили на гасіння пожеж, що сталися: у Богодухівському (2), Ізюмському (1), Лозівському (2) та Харківському (2) районах області.

Так, о 10:52 в результаті потрапляння ворожого обстрілу, зайнявся трактор у полі за межами селищі Новий Мерчик Богодухівського району. В результаті події постраждав водій-механізатор. Бригадою медиків його було госпіталізовано до лікувального закладу. На місці події працювали підрозділи ДСНС та о 12:21 ліквідували пожежу.

Також пожежа сталася о 15:58 в селищі Краснопавлівка Лозівського району, де ворожий снаряд влучив у ангарну будівлю. Площа пожежі склала близько 50 кв. метрів. Силами підрозділів ДСНС вогонь вдалось ліквідувати о 17:24. Внаслідок події загинув чоловік, особу якого встановлюють.

Також протягом доби проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Шевченківського, Новобаварського та Холодногірського районів міста Харкова.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби здійснено 49 залучень для знешкодження ворожих боєприпасів, ліквідовано 20 ворожих боєприпасів.

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше