Екстремальні або інтелектуальні ігри? Молоді українці обирають обидва варіанти!®

Існує безліч розваг. Вони відрізняються кількість учасників, метою, правилами, необхідними навичками і вміннями.

Довідка! Є багато видів ігр:

  • Салонні (ігри для дорослих на вечірках);

  • Логічні;

  • Настільні;

  • Азартні;

  • Онлайн-розваги;

  • Математичні.

Вибір розваги може залежати виключно від індивідуальних смаків українців. Наприклад, де гравець хоче провести час: у шумній компанії під час активної розваги або відпочити на самоті чи пограти у невеликій групі однодумців з мінімальними фізичними зусиллями.

Ігри на самоті або у невеликій компанії

  1. Азартні розваги займають не останнє місце в житті українців. Адже це чудова можливість відчувати азарт та адреналін, якого так бракує в реальному життя під час роботи в офісі. Саме такі відчуття подарує гра у покер. Грати можна як у великій компанії, так і самому, в режимі-онлайн. Наприклад, відомий багатьом українцям покер рум Unibet дає можливість свої гравцям грати в покер онлайн. Кожен гравець обирає так, як йому зручніше. А грошова винагорода буде приємним бонусом.

  2. Настільні ігри. На щастя, ринок розваг здатний задовольнити смак будь-якого гравця. Отже, можна пограти в мандрівників, які шукають скарби, стати детективом, який розслідує вбивство або бути ким-завгодно. В магазинах великий вибір таких ігор і кожен гравець сам обирає, ким хоче стати.

  3. Ігри у слова. Навіть за відсутністю ігрового інвентарю українці добре розважаються:

  • один гравець загадує слово, а інші учасники відгадують;

  • відгадують загадки;

  • ведучий показує загадовану особу, а інші будують свої здогадки та відповідають.

Розваги у великій компанії

  1. Українська молодь, яка хоче відчути адреналін, відвідує тематичні кімнати жаху. Суть гри: учасників зачиняють у приміщенні. Їх мета — знайти ключі та інші підказки, щоб вибратись з цієї «пастки». По бажанню ігроків, до гри можуть приєднатись актори, які будуть лякати та робити інші перешкоди для проходження рівня. Такі квест-кімнати стають все популярнішими з кожним роком.

  2. Ще одна дуже популярна розвага — пейнтбол. Гра розрахована на велику компанію. Одна гра триває до 20 хвилин, тож за день можна зіграти багато разів. Молодь одягає захисні костюми та грають у «війни» один з одним. Головна зброя — спеціальний пневматичний пристрій (маркер) і желатинові кульки з фарбою. Активні розваги проводяться у відкритих приміщеннях, або полях, щоб можна було безперешкодно рухатись та нападати на ворога. В Україні є пейнтбольні клуби, де молодь може пограти один раз або багато разів, удосконалюючи свої вміння.

Довідка! У гру можуть гру дорослі та діти від 12 років, адже пейнтбол — дуже рухлива гра.

Українська молодь вміє розважатись як вдома, за чашкою кави, так й у великій компанії, в екстремальних умовах!