Вигідні акції та пропозиції на піцу в Одесі®

Автор АТН

Важко уявити собі людину, яка не любить піцу: у величезній різноманітності начинок кожен точно може знайти ідеальний для себе варіант. А якщо до страви додається знижка або невеликий подарунок — це ще приємніше. Вигідно замовити піцу в Одесі і при цьому заощадити до 50% від загальної суми можна, якщо правильно обрати заклад.

Почему ПИЦЦА ???? лучшее блюдо в мире: 10 причин!

Акції в ресторанах Одеси

Деякі заклади міста пропонують своїм гостям знижки на певну страву або весь асортимент піц з меню. Іноді ресторани приємно радують клієнтів в якості компліментів соусами або напоями, однак за умови чека на певну суму. Найчастіше в піцеріях можна зустріти не більше 1-2 акційних пропозицій з конкретними умовами, наприклад:

  • Pasta & Pizza — акція на сніданок з 9:00 до 13:00 – знижка на каву без молока.
  • Pizza City — знижка 10% при чеку від 500 грн, 15% — від 1000 грн, 20% — від 1500 грн.
  • Pomodoro — тут нові гості не мають можливості скористатися акційними пропозиціями. Знижки діють тільки для постійних клієнтів.

«Монопіца» відрізняється від своїх конкурентів: тут приємно радують кожного відвідувача. У ресторані щотижня проводять акції для всіх шанувальників італійського блюда:

  • знижка на честь дня народження;
  • три піци за ціною двох;
  • страва тижня;
  • подарунок до свята.

У закладі можна не тільки насолодитися смачною піцою, а й вигідно заощадити на замовленні.

У чому вигода «Монопіци»

Перш за все, ресторан радує іменинників: кожен з них має можливість отримати знижку 20% на весь чек. І скористатися цією пропозицією протягом тижня.

При замовленні 2 піц третя йде безкоштовно, що особливо вигідно для походу в ресторан великими компаніями. Також щотижня «Монопіца» знижує ціну вдвічі на 2-3 позиції меню.

Ще одна популярна акція в Monopizza — подарунок до святкової події. Наприклад, в День незалежності України кожен відвідувач отримував знижку розміром 30% на своє замовлення. А першого вересня, в День знань, всі гості могли безкоштовно забрати фірменну «Монопіцу».

То ж, регулярні акції дозволяють не тільки вигідно заощадити на замовленні, а й приємно відзначити улюблені свята.

Доставка

Готову страву можна забрати самостійно в ресторані або замовити доставку кур’єрською службою прямо додому.

І це теж одна з переваг ресторана. Зазначений мінімальний чек в 150 грн більше символічний, оскільки він нижчий всіх повних цін на піцу в меню.

Час приїзду кур’єра можна визначити на карті міста в розділі «Доставка»: за адресою з зеленого сектора – до півгодини, а з червоного – до години.

Улюблену страву ви можете отримати і до точно зазначеного часу – теж безкоштовно.

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше