Будущих IT-шников нужно брать на работу студентами - Грищенко

698 просмотров

Нужно проводить реформы в системе образования, которые позволили бы будущих IT-шников брать на работу еще студентами. Такое пожелание высказал сегодня вице-премьер-министр Константин Грищенко.

Костантин Грищенко, вице-премьер-министр:
 

В першу чергу потрібно налагодити системну взаємодію учбових закладів, які готують спеціалістів в ІТ-сфері, з команіями, які в кінцевому рахунку є споживачами їх робіт - які беруть на роботу випускників відповідних учбових закладів. Я впевнений, що в інтересах як міжнародних, так і українських компаній, залучати на роботу ще на етапі коли вони вчаться, тоді краще відбувається і учбовий процес, і самі студенти інкорпоруються в виробниче середовище і вже на цьому етапі можуть застосовувати свої знання і більш предметно ознайомлюватися з найбільш сучасними технологічними нововведеннями, які існують в світі.
 

Привлекать к работе в IT-компаниях Грищенко планирует и преподавателей профессорского состава, дабы они могли быть "на острие технологического процесса".

Видео: 

Будущих IT-шников нужно брать на работу студентами

Раздел:

Теги:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.