Обращение харьковского ЕвроМайдана к руководству МВД

2089 просмотров

Обращение Координационного совета харьковского ЕвроМайдана к руководству и личному составу ГУ МВД в Харьковской области.

Від першого дня існування Харківського ЄвроМайдану його учасники діяли і діють у правовий законний спосіб. Координаційна рада Харківського ЄвроМайдану завжди закликала до протестів у мирній ненасильницький спосіб.

Координаційна рада Харківського ЄвроМайдану і надалі вважає неприпустимим будь які насильницькі дії в Харкові, і не збирається до них закликати.

Водночас Координаційна рада Харківського Євромайдану зауважує що радикалізацію протестів викликали неадекватні і протизаконні дії міліції. Від побиття студентів на київському майдані та закінчуючи блокуванням ходи вулицею Грушевського для пікетування (не захоплення!) Парламенту. А також знущання працівників міліції над затриманими та пораненими.

Координаційна рада Харківського Євромайдану констатує загалом задовільну роботу міліції в Харкові щодо охорони громадського порядку при проведенні нею мирних зібрань. і висловлює міліції за це щиру вдячність.
Однак, є чіткі сигнали про скоординовані дії міліції з бандитами-тітушками – це і викрадення з лікарні Ігоря Луценка та вбивство постраждалого, якого той транспортував до лікаря й інші випадки, але особливо явно це проявилося вчора в сусідніх з Харковом Дніпропетровську й Запоріжжі, де тітушкі відкрито разом з міліціонерами діяли проти мітингувальників. Це може свідчити про реальне зрощення силових структур держави зі злочинним світом, що є ознакою фашизації режиму.

25 та 26 січня у Харкові міліція нейтралізувала тітушок, але їх не затримувала, попри очевидність їхніх намірів продовжувати свою хуліганську діяльність. І це, на жаль, не перший випадок як мінімум неякісного виконання співробітниками МВС своїх обов’язків.

Закликаємо харківську міліцію дотримуватися закону, не співпрацювати з бандитами-тітушками, затримувати їх коли вони порушують громадський порядок, коли в них знаходять предмети, які можуть бути використані для нанесення людям тілесних ушкоджень та псування їхнього майна (“коктейлі молотова”, біти, газові балони, тощо), і розпочинати впровадження відповідно до Закону.

Нагадуємо що міліція має виконувати свою функцію охорони громадського порядку належним чином. Відповідати перед народом України, якому присягали на вірність, будуть саме міліціонери, а не ті хто намагається в телефонному усному режимі ними керувати.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.