Обращение Совета ректоров к жителям города Харькова и области

3062 просмотра
2 комментария

Совет ректоров Харьковщины обращается к соотечественникам в связи с последними событиями в Украине. Ректоры ВУЗов призывают к единству Украины и недопущению военного противостояния. Они уповают на мирное разрешение ситуации.

Ми, ректори вищих начальних закладів Харківщини, від імені багатотисячних викладацьких і студентських колективів висловлюємо глибоку занепокоєність із приводу подій, що відбуваються сьогодні в Україні.

Сьогодні, як ніколи за роки незалежності України, ми відчуваємо необхідність єднання, виважених рішень кожної гілки влади, всіх громадян.

Ми засуджуємо будь-які дії, спрямовані на розкол держави. Закликаємо українську й світову спільноту підтримати прагнення України зберегти єдність, продовжити її поступ як незалежної, вільної, демократичної країни, не допустити військового протистояння, що може призвести до повторення гірких уроків світових воєн і міжнаціональних конфліктів, до втрати найціннішого – людського життя.
Ми говоримо різними мовами, можемо сповідувати різні релігії, мати відмінні політичні погляди і переконання, культурні традиції. Але ми єдині нашим майбутнім, нашою спільною мрією – жити на своїй землі, у вільній країні, в мирі і злагоді між собою і з цілим світом – і близьким, і далеким.

Ми відкриті до діалогу з усіма, окрім тих, хто пропагує ворожнечу і насилля. Тільки взаємна повага та бажання порозумітися, бути почутим є шляхом подолання конфліктів.

Ми закликаємо кожного громадянина України, кожного, хто бажає спокою і миру навколо себе та в своїй душі, взяти участь у мирному й відкритому діалозі заради вирішення конфліктів, які точаться сьогодні у соціально-політичному середовищі. Тільки прагнення кожного із нас не стояти осторонь і не бути байдужим до долі країни може бути запорукою єднання народу.

Дорогі співвітчизники! Єднаймося у любові до рідної землі! Не допустимо розколу країни, збережімо мир і спокій у нашій домівці!
Закликаємо студентів і викладачів, науковців і політиків, діячів культури і мистецтва, представників бізнесу та широкої громадськості, наших іноземних партнерів й сусідів до поєднання зусиль заради мирного вирішення ситуації, яка склалася в країні та довкола неї. Сьогодні, як ніколи в минулому, ми відповідальні за нашу Вітчизну, за нашу державу, за мир, за наших дітей. І заради цього ми маємо бути єдині. Іншого вибору просто не існує!

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.