Журналисты Харькова обратились к Яреме с просьбой разобраться в деле об угрозах журналистке

1640 просмотров

 ЗВЕРНЕННЯ

Харківської обласної організації Національної Спілки журналістів України до Генерального прокурора України Віталія Григоровича Яреми

Журналістська та міліцейська спільноти Харківщини стривожені й обурені діями Харківської обласної прокуратури, яка, захищаючи честь мундира, переходить усі межі законності та елементарної порядності. Така позиція призвела до уможливлення нападу на члена Національної Спілки журналістів України, власного кореспондента газети «Урядовий кур’єр» Світлани Галаур та створює загрозу здоров’ю і життю членів її сім’ї. Працівниками прокуратури сьогодні фабрикується кримінальна справа щодо співробітників харківської міліції, які на законних підставах за ухвалою суду проводили обшук в особняку директора Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (ХКЕПОП), де виявлено розкрадання державних коштів на великі суми, і син якого обіймає посаду прокурора Богодухівського району Харківської області.

В ході журналістського розслідування, яке ведуть Світлана Галаур та член НСЖУ Володимир Галаур, їм стало відомо про те, що розкрадання державних коштів та завищення цін на протези для інвалідів тут триває не один рік і що раніше цією проблемою займався наш колега, котрий також виявив подібні порушення на значно більші суми, проте в той час працівники підприємства були залякані і побоялися свої свідчення повторити на відеокамеру.

Директор ХКЕПОПу, відчуваючи свою безкарність та захист завдяки синовим корупційним зв’язкам з боку прокуратури, прямо погрожує працівникам міліції «знайти у їхніх квартирах» нібито вкрадені під час обшуку гроші та хвалиться тим, що вже домовився з прокуратурою про те, що співробітників МВС «розірвуть» і закриють.

Відкидати ці погрози як безпідставні – не можна, особливо після нападу на Світлану Галаур. Директор підприємства, не криючись, говорить про те, щоб під час ініційованих Харківською обласною прокуратурою обшуків у помешканнях сімей міліціонерів і, відповідно – в квартирі Галаур, оскільки вони мешкають з донькою, внуком та зятем, який брав участь в обшуку особняка директора ХКЕПОПу, будуть підкинуті гроші.

Харківська обласна організація НСЖУ просить Вас об’єктивно розібратися в ситуації та зробити відповідні висновки. Ми вимагаємо негайно звільнити з органів прокуратури всіх працівників, причетних до вказаних дій та розвалу справи по розкраданню державних коштів у ХКЕПОПі. Ми заявляємо про те, що будемо щоденно стежити за перебігом подій і доносити інформацію до громади, висвітлювати в ЗМІ кожну суперечливу справу та дію Харківської обласної прокуратури. Аж до тих пір, доки не формально, а на ділі не буде люстровано останнього учасника цих подій.

Досить затискати свободу слова, залякувати і вбивати журналістів. Ми цього не боїмося бо віримо в демократичну, вільну від корупції і свавілля чиновників нашу Україну!

Члени правління ХОО НСЖУ О. Голуб, М. Десятников, Є. Маслов, В. Ревенко, Ю, Чумак, О. Швець, С. Кублицька

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          ГК «Охрана и безопасность» производит дополнительный набор сотрудников охраны для работы в мобильных группах. Стабильная з/п. 8000 грн., график сутки/двое. Телефон: (057)7525892.                          Виїзне оформлення закордонного паспорта в Харкові. Держава сама їде до Вас! "Паспортний сервіс" , т. 050- 338- 91-07 ( вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку)                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.