В Харькове больше нет милиции

Автор: АТН
1904 просмотра

Харьковская милиция стала полицией.  7 ноября вступил в силу закон Украины "О Национальной полиции". На здании главного управления милиции сменили табличку, с обновленной символикой теперь будут ездить все милициейские авто. Сами же сотрудники милиции также обещают работать по-новому. Об этом на своей странице в Фейсбук написал Анатолий Дмитриев. Еще вчера он занимал должность начальника ГУ МВД Украины в Харьковской области, с сегодняшнего для он временно исполняющий обязанности руководитея Национальной полиции в Харьковской области:

Саме зараз, з цієї години, для правоохоронної системи України настає знаковий час – органи та підрозділи внутрішніх справ починають свою діяльність суто за європейським зразком. Це насправді історичний момент. Систему, яка створювалася та працювала багато років, ліквідовано. З 7 листопада вступив в законну силу Закон України «Про Національну поліцію». З цього часу міліція в Україні припиняє своє існування. Але вартові правопорядку, без огляду на суть нової або старої назви, продовжують виконувати свої професійні обов’язки – захищати громадян від злочинних посягань.

Наказом Голови Національної поліції України мене призначено тимчасово виконуючим обов’язки керівника територіального органу Національної поліції в Харківській області. Це велика довіра та відповідальність. Впевнений, що я, разом зі своїм колективом, цілеспрямовано та рішуче пройдемо усі етапи перетворювання старої системи в принципово нову. Пам’ятаємо головний девіз – служити та захищати! Крок за кроком будемо опановувати нову поліцейську науку та відновлювати довіру населення до захисника порядку.
Намагаємось урахувати в роботі харківських підрозділів правопорядку усі необхідні складові для несення служби в нових умовах. Опівночі разом із патрульними нарядами нещодавно створеної поліції на вулиці міста виїхали службові автомобілі чергової частини з оновленою символікою. Сподіваюсь на порозуміння та підтримку наших громадян. Адже ми працюємо для народу і на благо нашої держави!

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Внимание! Сотруднику АТН нужна Ваша помощь!                          В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Виїзне оформлення закордонного паспорта в Харкові. Держава сама їде до Вас! "Паспортний сервіс" , тел. 050-338-91-07                          Для работы на летний период на Черноморском побережье требуется суши – повар с опытом работы. Т.0954022572, т. 0980969254 Светлана                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.