Вслед за редактором из журнала «Корреспондент» уходит журналист

473 просмотра

Журналист раздела «Страна» журнала «Корреспондент» Кристина Бердинских сегодня, 18 ноября, заявила, что оставляет редакцию издания после 6 лет работы.

По словам Бердинских, она идет из-за решения главного редактора журнала Виталия Сыча покинуть должность. О таких своих намерениях она заявила еще 24 июня после того, как появилась официальная информация о продаже медиахолдинга UMH group ( «Украинский Медиа Холдинг» ), к которому относится «Корреспондент», группе компаний бизнесмена Сергея Курченко.

24 червня після оголошення про продаж і істерії в фейсбуці я написала: "Читаю коменти колег про те , що вони б зробили на місці співробітників УМХ. Я скажу про себе. У мене однаково погані відносини з усіма: з владою і опозицією. Часом мені це заважає, я не можу втертися в довіру до політика і з'ясувати всі партійні таємниці. Мені абсолютно байдуже, що більшість депутатів не уявляють, як я виглядаю, але нервово реагують, коли прошу коммент. Я так звикла працювати і працювати інакше не збираюся. Якщо колеги по цеху думають, що я раптом почну писати, яке велике і грандіозне "покращення" нас усіх оточує, цього не буде. Якщо хтось мене про це попросить, я в цей же день звільнюсь. Якщо знімуть головреда, я в цей же день звільнюсь. Якщо я зрозумію, що замість політики я пишу виключно про пташок і метеликів, я звільнюся. Я розумію, що не буду працювати в "Корреспонденте" вічно і треба частіше дивитися у різні боки, але поки в редакційну політику не втручаються (може залишилося кілька днів, тижнів або місяців, я не знаю), я залишаюся тут". У цьому статусі багато пафосу і емоцій, ви пам'ятаєте, що тоді відбувалося. Але від своїх слів я не відмовляюся і звільняюся з "Корреспондента", - написала в Facebook Бердинских.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Телекомпании "АТН" требуется телеоператор.Тел.: 7140-170, 7142-150                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.