Комментарий "Батькивщини" по поводу поджога автомобиля Гузя

1403 просмотра
2 комментария

На официальном сайте партии "Батькивщина" по поводу поджога автомобиля Вячеслава Гузя.

Харків продовжує нести „почесне” звання кримінальної столиці України.

Не всі ще харківські „тітушки” направлені у відрядження до Києва на боротьбу з активістами Євромайдану, деякі залишені і в Харкові для місцевих потреб.

За „дивним” збігом обставин напередодні сесії Харківської міськради, яка має відбутися завтра, 22 січня, вщент згорів автомобіль депутата міськради від „Батьківщини” В`ячеслава Гузя.

Випадковість – з впевненістю будуть заявляти „доброзичливці”. Без сумнівів, особливо враховуючи, що біля автомобіля було знайдено пластикову пляшку із запахом безнину та розплавлені залишки упаковки з запахом масла.

Таких „випадковостей” в Харкові не перерахувати, взагалі якесь місто нескінченний катаклізмів і незрозумілих явищ, в якому палають автомобілі, нападають на активістів, безкарно панують „тітушки”, а головне – бездіють правоохоронці.

Ситуація в Україні зараз така, що в будь-який момент шальки терезів можуть нахилитися в протилежну сторону і тоді кожному правоохоронцю, судді, будь-якій посадовій особі доведеться по закону нести відповідальність за кожен свій крок або його відсутність сьогодні, вчора, рік тому.

Ми звертаємося до правоохоронців: згадайте про присягу, яку ви приносили українському народу, знайдіть винних у багаточисельних злочинах проти тих, хто зараз протистоїть діючому режиму, і притягніть їх до відповідальності.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Аватар пользователя Anonymous
Внимание! Сотруднику АТН нужна Ваша помощь!                          В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Закордонний паспорт? "Паспортний Сервіс" в "Ave Plaza"                          Для работы на летний период на Черноморском побережье требуется суши – повар с опытом работы. Т.0954022572, т. 0980969254 Светлана                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.