Комментарий "Батькивщини" по поводу поджога автомобиля Гузя

1403 просмотра
2 комментария

На официальном сайте партии "Батькивщина" по поводу поджога автомобиля Вячеслава Гузя.

Харків продовжує нести „почесне” звання кримінальної столиці України.

Не всі ще харківські „тітушки” направлені у відрядження до Києва на боротьбу з активістами Євромайдану, деякі залишені і в Харкові для місцевих потреб.

За „дивним” збігом обставин напередодні сесії Харківської міськради, яка має відбутися завтра, 22 січня, вщент згорів автомобіль депутата міськради від „Батьківщини” В`ячеслава Гузя.

Випадковість – з впевненістю будуть заявляти „доброзичливці”. Без сумнівів, особливо враховуючи, що біля автомобіля було знайдено пластикову пляшку із запахом безнину та розплавлені залишки упаковки з запахом масла.

Таких „випадковостей” в Харкові не перерахувати, взагалі якесь місто нескінченний катаклізмів і незрозумілих явищ, в якому палають автомобілі, нападають на активістів, безкарно панують „тітушки”, а головне – бездіють правоохоронці.

Ситуація в Україні зараз така, що в будь-який момент шальки терезів можуть нахилитися в протилежну сторону і тоді кожному правоохоронцю, судді, будь-якій посадовій особі доведеться по закону нести відповідальність за кожен свій крок або його відсутність сьогодні, вчора, рік тому.

Ми звертаємося до правоохоронців: згадайте про присягу, яку ви приносили українському народу, знайдіть винних у багаточисельних злочинах проти тих, хто зараз протистоїть діючому режиму, і притягніть їх до відповідальності.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Аватар пользователя Anonymous
В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Виїзне оформлення закордонного паспорта в Харкові. Держава сама їде до Вас! "Паспортний сервіс" , т. 050- 338- 91-07 ( вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку)                          Ресторан "Навруз" приглашает на работу администраторов, повара, официантов, бармена, бариста, уборщиц и посудомойщиц. Т. 063-559-23-49                          ГК «Охрана и безопасность» производит дополнительный набор сотрудников охраны для работы в мобильных группах. Стабильная з/п. от 8000 грн., график сутки/двое. Телефон: (057)7525892                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.