Кучма признал, что подписание будапештского меморандума вместо договора было ошибкой

919 просмотров

Бывший президент Украины Леонид Кучма признал, что подписание будапештского меморандума вместо договора было ошибкой.

Об этом он заявил на «круглом столе» в Николаеве, комментируя заявление российского премьера Дмитрия Медведева о том, что Россия никогда не предоставляла гарантий территориальной целостности Украины.

Я вчора слухав інтерв’ю Медведєва, той сказав, що Росія ніколи не брала на себе зобов’язання щодо територіальної цілісності України. Добре, росіян він дурить, але навіщо світ дурити? Так, він тепер не сприймає меморандум, який по суті є декларацією намірів. Мабуть Україна дала маху, коли його підписувала і не наполягла на договорі, - сообщил Кучма.

Але договір 97 року, який я з Єльциним підписував? Там п’ять пунктів стосовно територіальної цілісності України. Єльцин був гарантом територіальної цілісності України, він своїми діями показував це. А сьогодні що? Кожен день війська відводять від українського кордону, а вони на тому ж місці залишаються. Українцям можна вішати лапшу, але світу навіщо?

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.