Тимошенко: История никогда не простит политикам срыва подписания Соглашения с ЕС

3210 просмотров
51 комментарий

Учасникам і гостям
ХХIV Конгресу Українців Канади

Дорогі мої друзі!
Шановна українська громадо Канади!

Маю високу честь і величезну приємність звернутися до вас зі словами привітання, захоплення й поваги.

Щиро радію успіхам нашого цвіту, який по всьому світу, а надто у Канаді, — будує, творить, здійснює величні прориви та сміливі відкриття в усіх царинах людської діяльності. Сердечно дякую вам за вашу безкорисну любов до землі, з якої вирушили свого часу за океан ваші діди й батьки, за яку болить ваша українська душа, яку ви хочете бачити вільною, гордою та заможною. У 1991 році ви першими поміж усіх розвинутих демократичних країн домоглися визнання незалежності Української держави. І нині ви, говорячи словами Святого Письма, стоїте у проломі за землю цю, за її народ, за її будучність. Україна це добре знає і високо цінує.

Сьогодні Україна знову потребує вашої підтримки, підтримки усього світового українства, підтримки кожного, хто прагне утвердження свободи й демократії на нашій планеті. Гострота боротьби, яка розгорнулася в ці дні навколо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, свідчить про те, наскільки доленосним для українців є це питання, наскільки високими є ставки і якими відповідальними мають бути рішення.

Я цілковито усвідомлюю власну відповідальність і хочу, щоби мене почули всі, хто ще не почув: майбутнє України незмірно важливіше за будь-які амбіції і політичну метушню. Історія ніколи не пробачить зриву підписання Угоди про асоціацію тим, хто мав зробити для цього все можливе і навіть неможливе. Ми вже через три тижні можемо отримати квиток у майбутнє, про яке мріяли і за яке боролися покоління українців, або будемо чекати на нього ще три століття. Тому ще раз наголошую: я ніколи не ставила і не буду ставити перед місією президентів Кокса-Кваснєвського жодних умов або вимог стосовно моєї долі. І я прийму будь-яку пропозицію з їхнього боку, якою б важкою для мене вона не була, заради підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада ц.р.

Вірю, що незалежній, демократичній, європейській Україні — бути!

Слава українцям Канади! Слава Україні!

Щиро ваша

Юлія Тимошенко

5 листопада 2013 року
м. Харків, Качанівська колонія

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Аватар пользователя Екатерина

9 ноября, 2013 - 14:24

Аватар пользователя аналитик

9 ноября, 2013 - 19:09

Страницы

Телекомпании "АТН" требуется телеоператор.Тел.: 7140-170, 7142-150                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперпоступление                          Антиквариат. Золото.                          Продам квартиры в центре. "Лазурный". 0673607788. 0503607788.                          ItalyCamp                          Cybergroup                          Виборчий штаб Гриценка А. С. в Шевченківському р-ні запрошує прихильників для підтримки. Клочківська 174, (050)31-31-811, (098)027-29-51.                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.