За прошедшие сутки в Харькове и области сбито пять пешеходов, среди которых ребенок

Автор: Галина Шподарева
783 просмотра

Пять аварий за сутки - и все пять с участием пешеходов. В одном из дорожно-транспортных происшествий пострадала девятилетняя девочка.

Олег Никоненко, ст. инспектор УПД ГУНП

До відділу поліції зателефонував громадянин, який повідомив що в місті Мерефі був скоєний наїзд на пішохода, його доньку 2007 р.н. Водій залишив місце пригоди не налавши допомогу. З забиттями дівчина була доправлена до медичного закліду. На даний момент працівники поліції проводять оперативно-розшукові заходи щодо вcnановлення місцезнаходження транспортного засобу і водія, що скоїв дану пригоду.

В полиции говорят - зачастую пешеходы слишком беспечны и невнимательны и сами создают аварийные ситуации.

Олег Никоненко, ст. инспектор УПД ГУНП

Из-за таких складних погодних умов на дорозі утворюється сніговий накат, снігоприбиральна техніка його повність не прибирає.

Водієві досить складно вчасно зупинити транспортний засіб, особливо якщо пішохід з"являється на проїжджій частині раптово. Хотілося б звернутися і нагадати, що переходячи проїжджу частину, пішохід повинен бачити, що водій його помітив, транспортний засіб знижує швидкість і навіть дочекатися, коли авто повністю зупиниться.

Быть предельно внимательными на дороге полицейские рекомендуют пенсионерам и, особенно, молодым людям - любителям наушников и капюшонов.
 

Видео: 

19.01.16 - За прошедшие сутки в Харькове и области сбито пять пешеходов, среди которых ребенок

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Внимание! Сотруднику АТН нужна Ваша помощь!                          В Телекомпанию «АТН» требуются видеооператоры. Тел.: 766-71-44 (с 12:00 до 17:00)                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          Деньги до зарплаты                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.