Магучіх виграла чемпіонат Європи в стрибках у висоту

Ukraine's athlete Yaroslava Mahuchikh celebrates winning gold medal in the women's high jump final during the European Athletics Championships at the Olympic stadium in Rome on June 9, 2024. (Photo by Andreas SOLARO / AFP) (Photo by ANDREAS SOLARO/AFP via Getty Images)

Ярослава Магучіх стала першою в історії спортсменкою зі стрибків у висоту, що здобула понад дві найвищих нагороди на чемпіонатах Європи.

Увечері 9 червня, в італійському Римі відбувся фінал у стрибках у висоту серед жінок, повідомляє SPORT.UA.

Чемпіонка світу Ярослава Магучіх взяла планку на висоті 2.01 метри та виграла чемпіонат Європи вдруге поспіль!

Ця висота – найкращий результат спортсменів України в історії чемпіонатів Європи.

Українка Ірина Геращенко посіла третє місце (1.95 м) та здобула бронзову нагороду. Срібну медаль отримала Ангеліна Топич із Сербії (1.97 м).

Зазначимо, що чемпіонат Європи з легкої атлетики буде тривати до 12 червня.