"Волынь" требует переигровки матча с "Металлистом" и пожизненной дисквалификации арбитра

1732 просмотра

Скандал с сорванным фанами луцкой "Волыни" матчем против харьковского "Металлиста" набирает обороты.

На 88-й минуте матча "Волынь" (Луцк) - "Металлист" (Харьков) при счете 2:1 в пользу "Металлиста" фаны луцкой команды выскочили на поле и атаковали арбитра Дмитрия Кутакова.

Арбитр спасся бегством в подтрибунное помещение.

На официальном сайте "Волыни" появилось заявление следующего содержания:

Ми розуміємо, що дії вболівальників «Волині» були неправомірними і знаємо, що вони підпадуть під санкції з боку органів футбольного правосуддя України. Але у клубі впевнені, що така поведінка прихильників клубу була спровокована надзвичайно упередженим суддівством арбітра Кутакова. Воно робить марними усі старання тренерів, футболістів та інвесторів клубу задля якомога кращого виступу команди в чемпіонаті.

Помилки арбітрів трапляються часто, але ФК «Волинь» наполягає, що арбітраж у матчі нашої команди з «Металістом» був саме упередженим і таким, який істотно вплинув на результат матчу. Відтак ми вимагаємо покарати головного арбітра матчу, а саме: пожиттєво дискваліфікувати арбітра Кутакова Д. В іншому випадку футбольний клуб «Волинь» зніметься із змагань під егідою ОПФКУ "Прем`єр-ліга".

Крім того, звертаючись до Федерації футболу України стосовно санкцій до арбітра Кутакова, ми вимагатимемо перегравання поєдинку «Волинь» - «Металіст», оскільки не вважаємо, що він відбувся за чесного суддівства

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Телекомпании "АТН" требуется телеоператор.Тел.: 7140-170, 7142-150                          Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперпоступление                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                          Продам квартиры в центре. "Лазурный". 0673607788. 0503607788.                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.