На Харківщині триває пожежонебезпечний період: ДСНС проводять рейди

Автор Геннадій Семенов

В Красноградському районі фахівці ДСНС вирушили на зустрічі з громадянами, аби вкотре закликати дотримуватись правил безпеки, не провокувати лісових пожеж та берегти своє життя.

27 вересня рятувальники провели профілактичний рейд у селищі Наталине, повідомляє пресслужба ДСНС в Харківській області.

На Харківщині триває пожежонебезпечний період: ДСНС проводять рейди 7
На Харківщині триває пожежонебезпечний період: ДСНС проводять рейди 9

Рейдовики поспілкувались з людьми та роз’яснили їм правила пожежної безпеки під час господарювання на присадибних ділянках, перебування на території екосистем чи лісових масивів, нагадували про заборону спалювання сухої трави та сміття, адже основна причина пожеж на відкритих просторах та екосистемах – людський фактор.

Недбальство, нехтування протипожежними заходами та безвідповідальне господарювання призводить до масштабних пожеж зі значними збитками для довкілля і народного добра, а також загрожує життю і здоров’ю людей.

Тож вогнеборці намагались донести до людей необхідність дотримання правил пожежної безпеки, та виявити й припинити спалювання сміття і сухостою, використовуючи новітні технології – БпЛА.

На Харківщині триває пожежонебезпечний період: ДСНС проводять рейди 11

Серед своїх співрозмовників ДСНСники розповсюджували інформаційні листівки застережливого характеру.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше