Розстріл евакуаційних автобусів та згорілі живцем мирні мешканці – на Ізюмщині правоохоронці зафіксували чергове звірство окупантів

Автор Галина Шподарева

В селищі Борова Ізюмського району 14 квітня 2022 року, на другий день окупації населеного пункту, російські військові розстріляли два евакуаційні автобуси з мирними мешканцями. Подробиці трагедії розповіли в прокуратурі Харківської області.

Люди їхали до своїх домівок у Луганській області. Ворог підступно, цинічно та цілеспрямовано почав стріляти з крупнокаліберного кулемету та стрілецької зброї по автобусах з людьми.

Наразі встановлено загибель щонаймеше дев’яти осіб: вони згоріли живцем в автобусі. Також встановлено, що тринадцять осіб врятувались та були доставлені до місцевої лікарні.

У травні всіх загиблих поховав мешканець смт Борова. 24 січня 2023 року прокурори спільно зі слідчими СУ ГУНП в Харківській області провели ексгумацію. Наразі рештки трупів направлено для проведення судово-медичних експертиз.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Розстріл евакуаційних автобусів та згорілі живцем мирні мешканці – на Ізюмщині правоохоронці зафіксували чергове звірство окупантів 5

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше