Видео с патрульным-"хамом" снял его коллега коп

1713 просмотров

Видео с патрульным, который, якобы, нагрубил водителю, снял коллега копа. Об этом рассказала Хатия Деканоидзе на странице Патрульной полиции в ФБ.

"Компрометуюче відео з патрульним, який ніби-то зневажливо спілкується з водієм і пасажиром автомобіля, в останні дні отримало значний резонанс в інтернеті
Зауважимо, що чоловік, який знімав процес на камеру і провокував інспектора, є діючим співробітником патрульної поліції.
Передісторія відеозапису: Mitsubishi Lancer порушив ПДР на вулиці Академіка Павлова, коли це помітив екіпаж патрульної поліції. Інспектори впізнали чоловіка за кермом — це був їхній колега, якого вони знають по службі. Коли Lancer зупинили, за кермом вже сидів інший чоловік, оскільки водій з пасажиром помінялися місцями. Вони впродовж 30 хвилин сперечалися з інспектором і не надавали документи. Оператор відео насправді є злісним порушником ПДР. Незадовго до інциденту, на нього склали протокол за керування транспортом у стані сп’яніння. Суд позбавив його права керування на 1 рік.
На момент зупинки патрульними щодо нього вже проводили службове розслідування, після завершення якого буде надана належна оцінка його діям й ухвалено рішення про дисциплінарне стягнення.
Khatia Dekanoidze"

Видео: 

Отмороженный Коп Новой Полиции Харьков Титаренко! Реформа Прошла Успешно!

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.