Пориньте в таємничий світ разом із каналом «Мега» ®

7 просмотров

Пізнавальний контент має величезну популярність серед глядачів, адже його перегляд є чудовою можливістю розвинути кругозір і водночас розважитися. Якщо ви шукаєте в етері саме це, зверніть увагу на канал «Мега». Його беззаперечно можна назвати одним із «ветеранів» мовлення, яке він почав у далекому 2005 році. Входить до складу Inter Media Group і працює під гаслом «Завжди цікавий телеканал».

В етері тільки найкраще

Телеканал «Мега» починав мовлення під назвою «Мегаспорт». Упродовж доволі короткого часу в його сітці почали з’являтися наукові програми, і згодом спортивну складову було витіснено. Усі, хто дивиться канал Мега онлайн, мають можливість насолоджуватися програмами від виробників телевізійного контенту, що відомі на весь світ:

 • Discovery;
 • National Geographic;
 • Animal Planet;
 • BBC та інші відомі в телевізійній галузі бренди.

У програмах багато уваги приділяється дикій природі, Всесвіту, технологіям, як новітнім, так і тим, що люди використовували тисячі років, але вони до сьогодення залишаються загадкою.

Відпочивайте біля телевізора та дізнавайтеся про найцікавіше

До вашої уваги багато науково-популярних фільмів, які не залишать байдужими тих, хто прагне до знань:

 • «Магія океанів»;
 • «Приховані королівства»;
 • «Повітряні війни»;
 • «Поховані секрети Біблії»;
 • «Людство: Забута історія»;
 • «Таємниці Ісуса»;
 • «Крила війни»;
 • «Ігри імператорів» та багато інших унікальних проєктів.

Герої деяких документальних фільмів потрапляють у складні ситуації для того, щоби на власному досвіді показати, як треба поводитися в них. Прикладом є «Шукачі неприємностей» (оригінальна назва циклу на Discovery –– Channel Dual Survival), де в головних ролях експерти з виживання Коді Ландін, Дейв Кентербері, Джо Тетай та інші. У кожного з них власні знання і здібності, але, об’єднавши їх, вони здатні подолати будь-які виклики природи.

Схожий сюжет має шоу «Він і вона. Бій за життя.» У головних ролях подружжя – Майк Хоук (колишній офіцер спецпідрозділу) й телеведуча Рут Інгленд. У кожній серії вони потрапляють у безлюдну місцевість, і за сюжетом їм належить звідти вибратись, або протриматися певний термін. Вони обмежені в усьому, у них навіть немає води та їжі, і все це вони мають здобувати самостійно. Звичайно, головним експертом є Майк, адже йому доводилось побувати в чималій кількості реальних пригод.

Корисним буде перегляд фільму «Технологія їжі», у якому описується виготовлення добре знайомих страв – піци, картоплі фрі, гамбургерів. Програма «Вуличний геній» про те, як відомий талановитий інженер та телеведучий Тім Шоу демонструє на вулицях великого міста цікаві експерименти.

Власний медійний продукт

Канал демонструє не лише передачі від провідних світових виробників. В етері «Мега» багато власних і успішних проєктів. Ось деякі з них:

 1. «Гордість України», яка присвячена видатним інженерам, науковцям, лікарям.
 2. «Війна всередині нас». Програма, яка присвячена найнебезпечнішим захворюванням. Усім відомо, що рак, інфаркти, інсульти, діабет є причиною передчасної смерті. Але такого сумного результату можна запобігти, якщо своєчасно провести діагностування. У програмі експерти розповідають не лише про це, а ще і про ліки, а також про різноманітні методи лікування.
 3. «Ти можеш краще». Програма, у якій експерти із різних галузей – психології, тайм-менеджменту, мотивації, бізнесу – дають поради. Виконати їх нескладно, але завдяки їм можна в бізнесі досягти чималих успіхів.

Однією з успішних програм власного виробництва є «Містична Україна» Вона розповідає про загадкові місця, які є в кожному регіоні, а також про українців, що мають надзвичайні властивості.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Телекомпании АТН на постоянную работу требуется видеооператор. Т. 0577142140 0577140170                          Антиквариат. Золото.                          Sexshop. Суперподарки.                          Бюро переводов StarАльянс                          Продам бизнес                          Астролог. Т. +38 066-625-95-84.                          Автосервису в центре города требуется мастера с опытом работы. Хорошие условия работы. 068-886-38-39. Виталий                          Кикбоксинг. Т. 098-473-50-81.                          Рыбалка                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (050) 403-61-53