На ремонт укриття в харківському оперному театрі виділили 800 тис. грн

Автор yelyzaveta

Харківська міська рада внесла зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 1 грудня, на позачерговій сесії міськради.

За інформацією міськради, це обумовлено необхідністю приведення обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України та розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації, згідно з якими передбачене збільшення освітньої субвенції на 6,6 млн грн та перерозподіл субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в обсязі 28,2 млн грн.

Крім того, передбачено 800 тис. грн для проведення капітального ремонту приміщень підвалу (протирадіаційного укриття) в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Як повідомили в Департаменті бюджету і фінансів, ці зміни дозволять збільшити обсяг фінансування соціально значущих напрямків діяльності міста та забезпечити виконання покладених на органи місцевого самоврядування повноважень.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше