На території ринку «Барабашово» ремонтують теплотрасу, яку не обслуговували 10 років

Автор Галина Шподарева

Реконструкція теплотраси, яка пролягає по території ринку біля станції метро ім. Академіка Барабашова, має бути закінчена до кінця березня. Про це повідомили в КП «Харківські теплові мережі»

Дана ділянка теплотраси стане резервним варіантом живлення близько 300 багатоповерхівок Північної Салтівки та Центру міста від ТЕЦ-3. До війни цю теплову комунікацію на ринку 10 років фактично не обслуговували через відсутність доступу. Якщо її і підключали до роботи, то найменший дефект призводив до зупинки на кілька місяців.

За новим проектом реконструкції фахівці прорахували усі можливі негаразди, від близьких грунтових вод до комунікацій метрополітену. Подекуди траєкторію труб довелося змінювати в обхід перепон. Замість старих металевих труб в підготовлені бетонні лотки вкладаються попередньо ізольовані, які мають прослужити без ремонтів щонайменше 40 років. 

Загальна довжина ділянки, яка потрапила під реконструкцію від перехрестя вулиці Івана Камишева до Академіка Павлова – понад 3 кілометри. Орієнтовний термін завершення робіт – кінець березня. А переврізка і введення магістралі в експлуатацію відбудеться вже після закінчення опалювального сезону. 

У той же час децентралізовані котельні Північ 2,3,4 та МЖК Інтернаціоналіст, які сьогодні забезпечують послугою Північну Салтівку, підуть на реконструкцію.

На території ринку «Барабашово» ремонтують теплотрасу, яку не обслуговували 10 років 7

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше