Порушення мовного закону: засідання по справі Ігоря Терехова буде перенесено

Автор Ксенія Кайдалова

Засідання по справі Ігоря Терехова не змогли провести через зайнятість судді.

8 лютого у Київському районному суді Харкова повинно було відбутися перше засідання по справі, де Харківський міський голова Ігор Терехов оскаржує другий штраф від мовного омбудсмена за використання недержавної мови у соціальних мережах. Однак засідання не відбулося, його перенесли на 1 березня.

“Суддя задіяна в колегії в іншому судовому процесі”, — повідомили в канцелярії Київського райсуду Харкова.

Як писав KHARKIV Today, омбудсмен кілька разів виносив постанови про адміністративні правопорушення мером Харкова Ігорем Тереховим. Один штраф у розмірі 3400 гривень за спілкування російською мовою в ефірі національного телемарафону Терехов сплатив.

Однак надалі мер продовжував порушувати мовний закон, тому знову отримав штраф. Його Терехов вирішив оскаржувати в суді. Штраф накладений на міського голову за ведення верифікованої сторінки у Facebook недержавною мовою. Судитися мер буде не як міський голова, а як громадянин.

Розглядати справу має суддя Світлана Лисиченко, яка була призначена в грудні 2020 року, а до того працювала адвокатом.

Представляти інтереси Ігоря Терехова в суді буде Юрій Бабич, той самий адвокат, що вів його справи під час передвиборчої кампанії й, зокрема, коли міський голова Харкова програв у справі про скасування постанови Харківської міської ТВК за позовом “Опори”.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше