Посли Канади, Великої Британії та дипломат зі Швеції відвідали Харківську область

Автор Ксенія Кайдалова

Харківську область відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс і Тимчасово повірена у справах Посольства Швеції в Україні Марія Ліндгрен-Салтанова.

Разом із Віцепрем’єр-міністром–Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук міжнародні партнери оглянули руйнування, які завдали російські окупанти центру Харкова.

«Ми розуміємо, чого хоче ворог: щоб ми втратили міжнародну підтримку, щоб Захід стомився, щоб світ не побачив ті звірства, які вчинили росіяни, зокрема, на Харківщині. Наше завдання – зробити так, щоб ці плани ніколи не стали реальністю. Дякую нашим партнерам з Канади, Великої Британії, Швеції за те, що вони роблять. У свою чергу Кабінет Міністрів України має в пріоритеті саме Харківську область – відновлення електрозабезпечення, гуманітарне розмінування», – прокоментувала Віцепрем’єр-міністр.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов подякував делегатам за постійну допомогу регіону.

«Завдяки вашій підтримці Харків повертається на політичну та економічну мапу, що наразі є дуже важливим для всього регіону. Дякую, що допомагаєте нам гуманітарними місіями, зокрема, на деокупованих територіях. Спільно ми зможемо перемогти ворога і повернути мир в Україну», – зазначив Олег Синєгубов.

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін додала, що її країна з перших днів повномасштабної війни з рф підтримує Україну.

«Бачимо, що Харків живе, і це надзвичайна честь бути тут. Хоча ми вперше приїхали сюди від початку вторгнення, але і далі продовжуватимемо допомагати, будемо стояти до Перемоги. Звичайно, ми також слідкуємо і за тією брехнею, яку розповсюджують російські ЗМІ. Боротьба з дезінформацією – це одна з величезних проблем у всьому світі. І ми постійно маємо знаходити санкції проти тих, хто розповсюджує цю брехню», – сказала Лариса Ґаладза-Кронін.

Джерело: ХОВА

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше