Створив Telegram-канал про видачу повісток — судитимуть харків’янина

Автор Галина Шподарева

За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну обвинувачений створив Telegram-канал, у якому поширював інформацію про процес мобілізації на території Харкова та області.

Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

У публікаціях, розміщених адміністраторами каналу, містились дані щодо місць знаходження співробітників територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки, повідомлялась інформація про час фактичного проведення мобілізаційних заходів. Пости супроводжувались фотографіями і відео, на яких зображені військовослужбовці ТЦК та СП.

Поширення повідомлень про місця видачі повісток створювало передумови для того, щоб військовозобов’язані громадяни України могли уникнути призову на військову службу. Крім того, дії обвинуваченого призводили до зростання напруження в суспільстві і завдавали шкоди авторитету ЗСУ.

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 41-річного харків’янина за фактом перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, вчиненого групою осіб (ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Справу розглядатимуть у Московському районному суді м. Харкова.

Викриття протиправної діяльності проводилось спільно з Управлінням СБУ в Харківській області.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше