У Харкові інженера комунального підприємства обвинувачують в заволодінні 1,5 млн грн з бюджету

Автор yelyzaveta

У 2022 році між одним з департаментів Харківської міської ради та комунальним підприємством укладено низку договорів щодо надання послуг з утримання об’єктів зливної каналізації та дощоприймальних колодязів.

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувачений, маючи намір заволодіти бюджетними коштами, умисно вніс в акти приймання виконаних робіт недостовірні відомості, завищивши фактичні витрати. Підписані інженером офіційні документи містили інформацію з викривленим показником щодо обліку людино-годин.

У подальшому на підставі актів, підписаних обвинуваченим, на рахунок комунального підприємства було надлишково перераховано майже 1,5 млн грн бюджетних коштів, що завдало збитків Харківській міській раді.

Київською окружною прокуратурою м. Харкова затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно головного інженера комунального підприємства за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем у великих розмірах, вчиненого в умовах воєнного стану, та видачі завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Обвинувальний акт розглядатимуть у Київському районному суді: чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше