У Харкові перевірили небезпечні об’єкти

Автор Геннадій Семенов

Спеціальна комісія обстежила 19 хімічно небезпечних і 17 вибухонебезпечних об’єктів, які розташовані в місті Харкові.

Як повідомив заступник міського голови Андрій Руденко на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій, у ході перевірки хімічно небезпечних об’єктів було встановлено, що шість з них не мають на території небезпечних речовин, а три підприємства не здійснюють виробничі процеси. 

З 17 пожежонебезпечних об’єктів 12 не ведуть господарської діяльності. На обстежених об’єктах, які працюють, дотримані вимоги законодавства у сфері поводження з вибухонебезпечними речовинами, і керівництво підприємств не допускає одночасного зберігання значних обсягів нафтопродуктів у ємностях. 

Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту, Департаменту надзвичайних ситуацій разом з адміністраціями районів і відділом організації наглядово-профілактичної роботи Харківського районного управління ГУ ДСНС було доручено контролювати діяльність об’єктів, які використовують хімічно небезпечні та вибухонебезпечні речовини, на постійній основі.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше