У Новобаварському районі Харкова міняють водовод, якому понад 50 років

Автор Галина Шподарева

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Новобаварської служби зовнішніх водопровідних мереж комплексу «Харківводопостачання» приступили до перекладки технічно зношеної ділянки водоводу довжиною 120 метрів на вулиці Коростельській.

Про це повідомляє КП «Харківводоканал».

«У зв’язку з тим, що трубопроводу вже понад 50 років і тут постійно трапляються аварії, назріла гостра потреба у заміні цієї ділянки. Певні складнощі виникають під час виконання земляних робіт, оскільки тут розташовані інші комунікації міської інфраструктури. На час ремонту магістралі подача води харків’янам здійснюватиметься у звичайному режимі. І лише в процесі перепідключення мереж водопостачання буде припинено, але для забезпечення водою мешканців району залучимо автоцистерни підприємства. Бригади повністю укомплектовані всім необхідним, а тому впораємося у встановлений термін», – йдеться у повідомленні.

Для економії часу ремонтних бригад комунальники просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

У Новобаварському районі Харкова міняють водовод, якому понад 50 років 7

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше