З 29 лютого на дорогах Харківщині збільшиться кількість приладів TruCAM

Автор Галина Шподарева

Патрульні поліція збільшує кількість приладів TruCAM та ділянок, на яких патрульні вимірюватимуть швидкість: з 29 лютого патрульні з приладом TruCAM працюватимуть на 31 новій ділянці.

Про це повідомляє патрульна поліція України.

Загалом на дорогах України працюватиме 150 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 279 ділянках автомобільних доріг.

Так, відзавтра на Харківщині нові прилади TruCAM будуть використовуватися на проспекті Науки, на вулиці Героїв Праці та на Харківському шосе.

З 29 лютого на дорогах Харківщині збільшиться кількість приладів TruCAM 7

Як зазначили в патрульній поліції, прилади TruCAM поліцейські патрульної поліції використовують поряд з камерами автоматичної фіксації. Адже більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки в поєднанні методів вимірювання.

Місця визначено відповідно до стану аварійності та на аварійно-небезпечних ділянках і місцях (ділянках) концентрації ДТП, скоєних через порушення водіями  встановлених обмежень швидкості руху.

«У регіонах, де тривають активні бойові дії, зокрема в Донецькій та Луганській областях, прилади контролю за вимірюванням швидкісного режиму транспортних засобів тимчасово не використовуються, а в Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській – використовуються на окремих ділянках автомобільних доріг», – йдеться у повідомленні.

З урахуванням воєнного стану та результатів проведеного аналізу аварійності, до 314 ділянок внесені такі зміни:

додано 31 нову ділянку,

внесено зміни до 11 ділянок,

видалено з переліку 12 ділянок,

призупинено роботу на 54 ділянках.

Переглянути карту й перелік місць з оновленою інформацією можна за посиланням surl.li/ralhn

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше