За добу на Харківщині сталося 10 пожеж через обстріли

Автор Марина Николаева

За добу з 20 по 21 травня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

Загалом за добу рятувальники здійснили 40 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж — 31, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами — 10, пожеж, що сталися з інших причин — 21; також 5 разів для проведення аварійно-рятувальних робіт, 5 — для надання допомоги населенню, 2 — інші виїзди.

Пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Чугуївському (4), Харківському (3), Лозівському (1), Богодухівському (1) районах області, а також Київському (1) районі Харкова. Горіли приватні будинки, надвірні забудови, гаражі, об’єкти інфраструктури та природні екосистеми.

Так 20 травня о 20:28 надійшло повідомлення про пожежу на території ринку в Київському районі міста Харкова. Внаслідок потрапляння ворожого снаряду горіли торговельні павільйони на площі 1000 м.кв. На місце пожежі було направлено 10 одиниць пожежно-рятувальної техніки ДСНС та 60 рятувальників. О 00:48 пожежу вдалось ліквідувати.

Протягом доби проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Холодногірського, Індустріального, Новобаварського районів міста Харкова та у Шевченківській і Дергачівській громадах області.Силами піротехнічних підрозділів ДСНС знешкоджено 18 ворожих боєприпасів.

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше