Варченко: "Кернес и Добкин в панике"

35590 просмотров
9 комментариев

Депутат Иван Варченко написал в своем Facebook: "Кернес з Добкіним у паніці".

Сьогодні у фойе приміщення Харківської міськради здійснюється набір добровольців на антимайдан до Києва. Бажаючі підходять до столика, де реєструються, потім розходяться кабінетами для організації в десятки і отримання завдань. Серед присутніх ширяться чутки, що на Харків рухається Автомайдан. Чиновники не ховаючись використовують адміністративне приміщення і кошти платників податків. Крім того, чиновники міськради, разом з правоохоронцями, здійснюють рейди ринками міста і в усній формі намагаються заборонити підприємцям торгувати респіраторами, масками та касками.

Штаб національного спротиву застерігає державних службовців від зловживань владою та службовим становищем. Багато з вас досьогодні не заплямували свої імена службовими злочинами. Не варто робити це тепер, розділяючи відповідальність зі збанкрутілими кримінальниками.

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Комментарии

Аватар пользователя Mikola

24 января, 2014 - 17:07

Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.