На Харківщині підрядник вкрав на ремонті дороги майже 4,3 млн грн держбюджету

Автор Галина Шподарева

У травні 2019 року підприємство, яке очолює підозрюваний, взяло на себе зобов’язання провести поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-21-17 Дергачі-Козача Лопань-/М-20 у Харківській області за рахунок держбюджету. 

Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Після проведення ремонту директор ТОВ-підрядника склав і підписав акти виконаних робіт із завідомо неправдивими відомостями, значно завищивши обсяги і вартість. Зокрема, він збільшив на папері об’єми перевезеного асфальтогранулята самоскидами, кількість асфальтобетонної суміші для влаштування вирівнюючого шару та завищив обсяг виконаних робіт з влаштування горизонтальної дорожньої розмітки.

На підставі завідомо неправдивого документа, складеного і підписаного підозрюваним, на рахунок підприємства-підрядника безпідставно перераховано майже 4,3 млн гривень бюджетних коштів, чим завдано збитків державним інтересам.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру директору ТОВ за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великому розмірі, та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Наразі підозрюваний переховується від слідства, його оголошено у розшук. Підозру вручено для передачі підозрюваному в житлово-експлуатаційну організацію за місцем його мешкання.

Встановлюється повне коло осіб, причетних до вказаної оборудки із заволодіння бюджетними коштами.

На Харківщині підрядник вкрав на ремонті дороги майже 4,3 млн грн держбюджету 7

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше