На Харківському напрямку з початку доби ЗСУ відбили 4 атаки противника, на Куп’янському напрямку 20

Автор Геннадій Семенов

Оперативна інформація станом на 23.00 15.05.2024 щодо російського вторгнення.

Загалом ворог завдав два ракетних, 48 авіаційних ударів, 255 ударів дронами-камікадзе та здійснив понад 2400 обстрілів позицій наших військ, повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Харківському напрямку з початку доби підрозділи наших військ успішно відбили чотири атаки противника на напрямках Пильна – Липці, Лукянці – Слобожанське, Пильна – Слобожанське, Муром – Стариця. Бої ще тривають на напрямках Глибоке – Липці, Лукʼянці – Слобожанське, Пильна – Слобожанське, Муром – Стариця, Плетенівка – Вовчанськ.

Втрат позицій нашими підрозділами не допущено. Українські війська продовжують виконувати оборонні та стабілізаційні заходи у Вовчанську та тримають ситуацію там під контролем.

На Харківському напрямку з початку доби ЗСУ відбили 4 атаки противника, на Куп’янському напрямку 20 7

Втрати загарбників на Харківському напрямку з початку доби становлять 95 військовослужбовців та 27 одиниць озброєння і військової техніки.

Загалом, з 10.05.2024, на цьому напрямку противник втратив 710 російських окупантів вбитими та пораненими, також знищено 125 одиниць ворожих озброєння та військової техніки.

На Куп’янському напрямку українські підрозділи відбили 20 атак противника. Водночас бойові дії ще тривають на напрямках Кислівка – Іванівка, Котлярівка – Піщане, Куземівка – Стельмахівка, Ковалівка – Новоєгорівка. В окремих районах, в результаті інтенсивного вогневого впливу противника, наші підрозділи здійснили перегрупування на більш вигідні позиції.

На Харківському напрямку з початку доби ЗСУ відбили 4 атаки противника, на Куп’янському напрямку 20 9

На Лиманському напрямку ворог двічі намагався прорвати оборону українських захисників, втрат позицій не допущено.

На Покровському напрямку противник здійснив 18 марних спроб атакувати наші позиції. Бойові дії ще тривають на напрямках Очеретине – Новоолександрівка, Очеретине – Калинове, Архангельське – Новоолександрівка, Соловйове – Сокіл.

На Краматорському напрямку українські війська відбили пʼять атак російських окупантів. Бойові дії все ще тривають в районах населених пунктів Новий та Андріївка.

На Времівському напрямку ворог здійснив 22 безуспішні спроби прорвати оборону наших військ. Втрат позицій не допущено, бойові дії тривають, ситуація контрольована.

Втрати російських окупантів склали майже 890 осіб вбитими та пораненими й 340 одиниць озброєння та військової техніки.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше