Організовувала культурно-масові заходи і обійняла посаду в окупаційній адміністрації: викрито мешканку Вовчанська

Автор yelyzaveta

Співробітники СБУ повідомили про підозру 47-річній жінці, яка під час тимчасової окупації російськими військами м. Вовчанськ Харківської області перейшла на сторону представників окупаційної влади.

Про це повідомив речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

У липні минулого року колаборантка добровільно співпрацювала з незаконно створеною «Військово-цивільною адміністрацією Вовчанського району Харківської області». Жінка отримала посаду «начальника відділу культури, молоді та спорту».

Обіймаючи псевдопосаду, зловмисниця  організовувала роботу відділу, брала участь у підготовці проєктів рішень військово-цивільної адміністрації у профільній сфері, погоджувала плани роботи підприємств та установ з питань культурно-масових заходів, складала та затверджувала табелі обліку робочого часу підлеглих, згідно з якими у подальшому останнім нараховувалась заробітна плата у російській валюті.

Крім цього, ворожа поплічниця організовувала заходи, приурочені пам’ятним датам російської історії, зокрема «Дню прапора росії».

На цій посаді жінка перебувала до моменту звільнення м. Вовчанська Збройними силами України.

Як повідомив спікер прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко, за процесуального керівництва Чугуївської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 47-річній жінці за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Наразі колаборантка переховується від слідства, вирішується питання щодо оголошення її у розшук.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше