Поляки продовжують блокувати шість напрямків на кордоні: в чергах очікують 2500 вантажівок

Автор Геннадій Семенов

Польські фермери продовжують блокувати українсько-польський кордон. Станом на ранок 22 лютого в чергах очікують на можливість перетину кордону в бік України 2450 вантажівок.

Як пише Кореспондент, про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

«Продовжується блокування польськими фермерами руху вантажних транспортних засобів. Як і раніше, це шість напрямків. Якщо говорити безпосередньо про пункти пропуску, то це – Ягодин, Устилуг, Угринів, Рава-Руська, Шегині та Краківець… Найбільше вантажівок навпроти пунктів пропуску Краківець, Рава-Руська та Шегині», – сказав він.

За словами речника ДПСУ, спостерігається суттєве зниження кількості перетинів кордону вантажними транспортними засобами.

Так, за останні дні особливо критично це відчувається у напрямку пунктів пропуску Ягодин та Шегині.  

«До прикладу, по Шегинях за вчора кордон перетнуло лише 60 вантажівок – 40 в бік України й 20 в бік Польщі. У напрямку Ягодин – це 70 вантажівок, які перетнули кордон в бік України, і жодна вантажівка не перетнула кордон в бік Польщі. Фактично польські фермери не пропускають жодну вантажівку, яка слідує через Ягодин з України в Польщу.

За годину пропускають по кілька вантажівок на всіх напрямках, як у бік України, так і в бік Польщі», – розповів Демченко.  

Водночас речник ДПСУ повідомив, що для інших категорій транспорту рух поки що не блокується, зокрема, для легкових автомобілів та автобусів.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше