У Харкові на 5 років засудили коригувальника вогню, який допомагав ворогу просуватись на Куп’янському напрямку

Автор yelyzaveta

Житель смт Куп’янськ-Вузловий активно допомагав російським військовим. Чоловік їздив по території Куп’янського району, яка контролюється українськими армійцями, та збирав інформацію про розташування військової техніки та особового складу.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

Він передавав ворогам дані через чат у месенджері «Телеграм» текстом або відео. Інформацію надсилав чітку: з зазначенням кількості, виду техніки та напрямку на місцевості. 

Крім того, чоловік фіксував наслідки ворожих ударів по житлових секторах та відправляв у чат зі словами «нормально шороху навели там». 

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Харківської обласної прокуратури суд визнав винним 54-річного чоловіка у поширенні інформації про переміщення, рух та розташування Збройних Сил України, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України).    

Вироком Червонозаводського районного суду йому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.  

Сторона захисту подала апеляційну скаргу, в якій просила помʼякшити вирок. Проте колегія суддів Харківського апеляційного суду підтримала позицію обласної прокуратури та залишила вирок без змін, а апеляційну скаргу – без задоволення. 

Викриття та документування протиправної діяльності проводилось спільно з Управлінням СБУ в Харківській області.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше