Україна відзначає День ЗСУ: звернення Зеленського та Залужного

Автор yelyzaveta

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил: свято на честь ЗСУ встановлено постановою ВРУ 1993 року. Відзначається в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України».

У день Збройних Сил до захисників України звернувся Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний: «Схиляю голову перед вашим подвигом! Перед кожним солдатом, сержантом і офіцером. Особливо перед тими, хто сьогодні у вогні боїв та під обстрілами, у холодних замерзлих окопах та руїнах міцно тримає оборону та нищить підступного ворога».

Зі словами вдячності до українських воїнів звернувся й Президент Володимир Зеленський: «Я вітаю всіх вас із професійним святом. Сьогодні тільки одне слово – «молодці». Тільки одна емоція – вдячність. І тільки одне побажання – перемогти. Командири, будь ласка, бережіть своїх солдатів. Бережіть себе, будьте собою. Я вітаю вас з Днем Збройних Сил України! І пам’ятаймо: до тих, хто поводився добре, прийде Святий Миколай Чудотворець. До тих, хто поводився нікчемно, прийдуть ЗСУ. Творці справедливості», – йдеться у зверненні.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше