Качук: с вкладчиками банка "Базис" рассчитались

865 просмотров
2 комментария

Начальник Управления НБУ в Харьковской области Владимир Качук сообщил, что Фонд гарантирования вкладов физических лиц рассчитался с вкладчиками банка “Базис”.

"Починаючи з 23 жовтня по 30 листопада Фондом гарантування вкладів фізичних осіб було виплачено вкладникам гарантовану суму до 200 тис. грн. Були деякі моменти щодо зарахувань на картки по банку "Базис" в той момент, коли Фонд гарантування не гарантував, що ці кошти можуть бути виплачені, але завдячуючи наполегливості ліквідатора, завдячуючи наполегливості співробітників управління Нацбанку, ми зуміли доказати що ті дїї, яки ми робили, що це кошти нашого населення, пенсія, стипендія чи інші якийсь вклад, який був законним після 15 травня, який був зарахований на картки, вони повинні бути віддані, тому чи іншому вкладнику. Зараз нарікань з боку вкладників щодо коштів немає, ліквідатор по банку "Базис" складає реєстр кредиторів, зараз оптимізується кредитно-ліквідна маса, яка буде поступати на окремий рахунок і вже виходячи з того, як буде проходити реалізація майна цього банку буде наповнюватись рахунок і виходячи з цього буде задовольнятись 3, 4 і так до 7 черги будуть задовольнятися ті вимоги згідно черговости платежів", - сообщил Качук.

Как сообщалось, НБУ принял постановление об отзыве лицензии и ликвидации АКБ “Базис”.

 

Раздел:

Нашли ошибку? Выделите мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Мебель в Харькове                          Матрасы в Харькове                          Sexshop. Суперподарки                          Антиквариат. Золото.                          cybergroup.com.ua                                                   Реклама на сайте АТН в бегущей строке. 40грн/слово в МЕСЯЦ!!! тел.(057) 7140-180, (057) 7667-180, (057) 7665-400
Вы хотите сообщить об ошибке в следующем тексте:
Также Вы можете оставить комментарий к ошибке.