Незаконно заволодів транспортом: виявлено колаборанта

Автор Ксенія Кайдалова

Шевченківською окружною прокуратурою м. Харкова затверджено та направлено до Дзержинського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно 45-річного чоловіка за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України) та за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом (ч. 1 ст. 289 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2022 року начальник Балаклійського району з розподілу електроенергії АТ «Харківобленерго» активно співпрацював з окупантами.

Колаборант організовував роботу електророзподільних мереж на окупованій території району.

Енергетичні ресурси витрачалися на потреби збройних формувань держави-агресора, які захопили Балаклійський район. 

Крім того, на початку серпня минулого року чоловік поїхав до Ізюмського підрозділу АТ «Харківобленерго». Там він незаконно заволодів автомобілем, що належить підприємству, та втік. 

Наразі обвинувачений перебуває під вартою.

Досудове розслідування проводив СВ Харківського районного управління поліції №3 ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше