Ностальгував за срср і поширював заборонену символіку: до 5 років засуджено прихильника комунізму з Харкова

Автор yelyzaveta

Служба безпеки України зібрала докази вини зловмисника, який розповсюджував у мережі Інтернет заборонену радянську символіку.

Про це повідомив речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

На сторінці у соціальній мережі чоловік всіляко демонстрував свою прихильність комуністичному тоталітарному режиму. Зокрема, він розміщував привітання з радянськими святами, вихваляв «красную армию», а також дискредитував українську владу.

Публікації зловмисник доповнював комуністичною символікою: георгіївські стрічки, прапор СРСР з серпом та молотом, червоні зірки. Також розміщував дописи, у яких вітав «С Днем советской армии и военно-морского флота», стверджував, що «красная армия всех сильней», а також цитував пісню радянських часів: «Мой адрес – не дом и не улица. Мой адрес – Советский Союз!»

Своїми дописами зловмисник намагався розхитати ситуацію в регіоні.

Правоохоронці затримали порушника у вересні цього року.

Як повідомив речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко, за підтримання публічного обвинувачення прокурорами Салтівської окружної прокуратури м. Харкова суд визнав винним 51-річного чоловіка в поширенні символіки комуністичного тоталітарного режиму (ч. 1, 2 ст. 436-1 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Згідно з рішенням суду зловмиснику призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Наразі вирок ще не набрав законної сили, триває час на його апеляційне оскарження.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше