Синєгубов: «Доручив готувати навчальні заклади до роботи в традиційному форматі»

Автор Галина Шподарева

На апаратній нараді в ХОВА обговорили облаштування Пунктів Незламності, ситуацію на деокупованих територіях, освітній процес в області та інші питання, повідомляє голова ХОВА Олег Синєгубов.

Зараз на Харківщині розгорнуто 363 Пункти Незламності, якими скористалися майже 40 тисяч жителів. Дав доручення продовжувати роботи з облаштування Пунктів додатковим обладнанням, зокрема, безперебійним інтернет-зв’язком. 

Також доручив готувати навчальні заклади до роботи в традиційному форматі. До нього ми повернемося одразу, як дозволить безпекова ситуація. Паралельно тривають роботи з облаштування укриттів в школах та відновлення пошкоджених обстрілами закладів освіти. Начальники районних ВА мають підготувати проєктно-кошторисну документацію для відбудови 104 шкіл області в рамках відповідної програми Єврокомісії, Офісу Президента та Уряду України.

Також ухвалили низку рішень щодо відновлення деокупованих територій та підвищення обороноздатності. Усі знають свої задачі, терміни виконання та ступінь відповідальності.

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше