У Харкові у Журавлівському гідропарку висадять понад 20 тисяч дерев

Автор Ксенія Кайдалова

У Журавлівському гідропарку висадять понад 20 тис. дерев. Разом з працівниками СКП «Харківзеленбуд» у першій висадці зелених насаджень у сосновому бору взяв участь міський голова Ігор Терехов.

Мер наголосив на важливості цієї акції, бо багато зелених зон у Харкові постраждали через війну. Були прильоти і в ліс у Журавлівському гідропарку. Крім того, поряд велися бойові дії, через що частину пошкоджених дерев довелося видалити.

«Зараз ми масово висаджуємо дерева у Журавлівському гідропарку. Це дуже важливо, бо ця територія стане частиною майбутнього «зеленого каркасу» міста», – наголосив мер.

Найближчим часом дерева висадять і з іншого боку соснового бору. Мер зазначив, що ця територія є рекреаційною зоною, тому будівництва житлових будинків тут не буде.

«Хочу поставити крапку в бажанні деяких бізнесменів збудувати щось на цій території. Тут будуть тільки ліси, зелені насадження, рекреаційна зона. Така моя відповідь бізнесу. Для будівництва будинків у нас є інші локації», – наголосив Ігор Терехов.

Джерело: Харківська міськрада

Підписуйтесь на Telegram-канал “Новини АТН”

Ми використовуємо cookies! Добре Читати більше